در راستای توان افزایی جامعه ورزش کشور ؛ افتتاح اولین باشگاه وفاداری هواداری ورزشی فوتبال در کشور توسط باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰، برای تیم فوتبال سپیدرود

برای نخستین بار در کشور ، باشگاه وفاداری هواداری ورزشی فوتبال ، توسط شرکت پارس فرناک شریک تجاری ایران کیش با باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت ایجاد شد .

به گزارش روابط عمومی پارس فرناک ، وحید بهجتی مدیر عامل شرکت پارس فرناک اظهار داشت : در راستای توان افزایی جامعه ورزشی کشور ، اولین باشگاه وفاداری هواداری ورزشی فوتبال در کشور توسط باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰، برای تیم فوتبال سپیدرود رشت ایجاد شد .
وی افزود : باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰ وابسته به شرکت پارس فرناک وشریک تجار ایران کیش ، به منظور ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر ، طرح ها و برنامه های ویژه ای را در قالب یک برنامه منسجم در سال ۹۹ اجرایی می کند.
بهجتی ، با اعلام خبر افتتاح باشگاه وفاداری هواداری سپیدرود در ظهر امروز اظهار داشت : هدف از افتتاح این باشگاه اجرای طرح های درآمد پایدار در راستای حمایت و توسعه از تیم های ورزشی با سابقه و پر طرفدار می باشد .
مدیر عامل شرکت پارس فرناک یادآور شد : به همین منظور در فاز اول ، باشگاه وفاداری هواداری سپیدرود به عنوان زیر مجموعه باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰ از شرکت پارس فرانک و ایران کیش با حداقل ۵۰۰۰ هوادار فعالیت خود را آغاز کرده است .
بهجتی خاطر نشان کرد : بخشی از نیازهای مالی و بانکی تیم سپیدرود با طرح های پیش رو مرتفع خواهد شد .
وی افتتاح باشگاه مشتریان وفادار سپیدرود را در راستای مسوولیت اجتماعی و حمایت از تیم های ورزشی عنوان کرد و افزود : با اجرای این طرح نیازهای مالی و خدمات بانکی تیم سپیدرود، همانند ارائه کارت هواداران وفادار باشگاه سپیدرود ، خورداری از خدمات فروشگاهی از جمله خرید بلیط حضور در ورزشگاه ، خرید محصولات سپیدرود و … کارت به کارت ، تحت پوشش قرار گرفته است .
وی با بیان این که باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰ فرصت های تازه ای را برای حمایت تیم های ورزشی فراهم می سازد ، گفت: با معرفی این باشگاه به تیم های ورزشی سراسر کشور ، هواداران هر تیم نقش ویژه ای را در حمایت تیم محبوبشان خواهند داشت و خوشبختانه مدیریت و جامعه هواداری سپیدرود رشت در این زمینه پیشگام بوده است .

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *