هدیه ویژه مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور به مناسبت عید سعید فطر ؛ طرح ویژه خدمات و تسهیلات مالی برای تعاونی های حمل و نقل کشور با همکاری باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰

عامری مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور،گفت : این اتحادیه با همکاری باشگاه وفاداری ۹۰۰۸۰۰ وابسته به شرکت پارس فرناک وشریک تجاری کارت اعتباری ایران کیش ، به منظور ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر ، امکانات و تسهیلات ویژه ای را در قالب یک برنامه منسجم رفاهی در سال ۹۹ اجرایی می کند.

به گزارش روابط عمومی پارس فرناک؛ عامری مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور،  با اشاره به برنامه های مشترک باشگاه وفاداری ۹۰۰۸۰۰ و اتحادیه ، برای تسریع حل مشکلات و رفاه هر چه بیشتر تعاونی ها ، کارکنان و نمایندگان استانی آنها اظهار داشت : این اتحادیه با همکاری باشگاه وفاداری ۹۰۰۸۰۰ وابسته به شرکت پارس فرناک وشریک تجاری کارت اعتباری ایران کیش ، به منظور ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر ، امکانات و تسهیلات ویژه ای را در قالب یک برنامه منسجم رفاهی در سال ۹۹ اجرایی می کند.

وی با توجه به هزینه های بالای درمان و نیز خطراتی که ماهیت شغل رانندگی به همراه دارد اعم از خطرات جاده ای و نیز بیماری های مختص این شغل افزود: اجرای طرح ۵۰ درصد تخفیف بیمه تکمیلی برای کارکنان و خانواده های آنها در نظر گرفته شده است.

عامری بیمه آتش سوزی و عمر رایگان را گامی قابل تحسین برای حمایت از کارکنان و نمایندگان استانی دانست و گفت: رایگان بودن باشگاه وفاداری مختص هر تعاونی، ارائه خدمات بانکی وفاداری و کارتهای وفاداری همراه با لوگوی اختصاصی ، ارسال پیامک به مخاطبین و مسافران هر تعاونی به صورت رایگان ، استفاده از سایت رایگان، اتصال به شبکه کالای ۹۰۰۸۰۰، عضویت در سایت رسانه باشگاه از دیگر خدمات ارائه شده توسط این باشگاه و اتحادیه به تعاونی های همکار با باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰ می باشد.
عامری با اشاره به تخصیص وام بانکی ۴ درصد تا سقف ۲۰ میلیون تومان با مدت بازپرداخت ۳ ساله افزود: این امر با هدف ارائه خدمات متمایز و تامین منافع مالی کارکنان و نمایندگان استانی انجام می شود.
مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور،  با بیان اینکه اتحادیه با همکاری باشگاه مشتریان ۹۰۰۸۰۰ ، ایجاد فضای امن مالی و تسریع فعالیتهای بانکی کارکنان و نمایندگان استانی را دنبال می کند خاطرنشان کرد: بدین منظور خدمات مشاوره حقوقی و قضایی رایگان از دیگر طرح هایی است که ارایه می شود .
وی ایجاد فرصت تبلیغات رایگان در گاهنامه سورچی را از دیگر برنامه ها عنوان کرد و افزود: این گاهنامه در کلیه خطوط حمل و نقل زمینی کشور توزیع رایگان می شود .
مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور،  خاطر نشان کرد : کارت های صادر شده برای مشتریان هر تعاونی ، قابل استفاده در آن تعاونی می باشد .
عامری با بیان اینکه برگزاری مراسم قرعه کشی به پاس قدردانی از تعاونی ها ، نمایندگان استانی ، کارکنان و مسافران از دیگر برنامه های تشویقی است گفت: از جوایز نفیس این باشگاه در قرعه کشی ها بهره مند می شوند .
مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور،  تصریح کرد: کارکنان و نمایندگی های استانی با اعلام آمادگی ، می توانند از مزایای این طرح ها برخوردار شوند .

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *