برای اولین بار در کشور ؛ باشگاه مشتریان 900800توسط شرکت پارس فرناک و ایران کیش حامی سلامت مسافران با افتتاح دستگاه های فروش بلیط الکترونیک در پایانه های مسافربری بین شهری

با حمایت شرکت پارس فرناک و ایران کیش ، دستگاه های الکترونیک فروش بلیط در پایانه های مسافربری حمل و نقل بین شهری در تعاونی های ۴ میهن نور ، ۱۴ پارسیان و ۱۵ میهن نور در پایانه های مسافربری غرب ، جنوب و شرق شهر تهران نصب شد .

به گزارش روابط عمومی پارس فرناک ؛ در فاز اول این طرح ، به منظور تسریع در دریافت بلیط ، کاهش تماس مستقیم نیروی انسانی مستقر در پایانه ها با مشتریان به منظور حفظ بهداشت و ایمنی آنها ، با نصب ده دستگاه شروع به کار کرد.
با توجه به ضرورت رعایت سلامت مسافرانی که در این شرایط جامعه ، ناچار به سفر می باشند این دستگاه ها برای تسهیل و تسریع امر فروش الکترونیک بلیط در روزهای پایانی سال و شروع نوروز در پایانه های مذکور نصب شده اند .
در فاز دوم این طرح و در آینده نزدیک ، سایر تعاونی های طرف قرارداد با باشگاه مشتریان رسا و شرکت پارس فرناک مشمول حمایت این طرح و نصب دستگاه ها قرار می گیرند .
گفتنی است مسافرانی که از این دستگاه ها خرید می کنند می توانند با دریافت کد قرعه کشی از جوایز نفیس این طرح بهره مند شوند .

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *