هدیه ویژه باشگاه مشتریان ۹۰۰۸۰۰ به مناسبت عید سعید فطر ؛ افتتاح بزرگترین باشگاه وفاداری حمل و نقل کشور توسط پارس فرناک و ایران کیش با همکاری اتحادیه اتوبوسرانی کشور

وحید بهجت مدیر عامل شرکت پارس فرناک خبر داد : بزرگترین باشگاه حمل و نقل کشور توسط پارس فرناک و ایران کیش با همکاری اتحادیه اتوبوسرانی به مناسبت عید سعید فطر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پارس فرناک ؛ وحید بهجت مدیر عامل شرکت پارس فرناک با اشاره به افتتاح بزرگترین باشگاه حمل و نقل کشور توسط پارس فرناک و ایران کیش با همکاری اتحادیه اتوبوسرانی به مناسبت عید سعید فطر اظهار کرد: رشد سیستم حمل و نقل ، رشد شاخص های توسعه پایدار در کشور را در پی خواهد داشت چرا که می تواند در مسیر کاهش توزیع نابرابر و تفاوت های منطقه ای موثر واقع شود.
وی هدف از راه اندازی باشگاه وفاداری مشتریان ۹۰۰۸۰۰ را پاسخگویی مناسب به نیاز مشتر یان اعم از مسافرین و شرکتهای طرف قرارداد عنوان کرد و گفت: این باشگاه وفاداری در فاز اول بر روی پایانه های حمل و نقل زمینی (اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه) و مجموعه های خدماتی (استخر، کافی شاپ، رستوران، سینما و …) تمرکز دارد و در فارهای بعدی به سراغ شبکه حمل و نقل ریلی و هوایی می رود.
وی با بیان اینکه با در نظر گرفتن محدودیت های ترددی ناشی از کرونا افزود : باشگاه وفاداری ۹۰۰۸۰۰با تدوین برنامه های تخصصی و مدون برندها را قادر می سازد به بینش منحصر به فرد و ایجا د ارزش افزوده از طریق همکاری با این شرکت دست یابند
وی یاداور شد : .این طرح ابتدا از شهر تهران آغاز به کار کرده است و به زودی در سراسر کشور فعالیت خود را گسترده خواهد کرد. از طریق باشگاه وفاداری ۹۰۰۸۰۰ كسب و كارهایى که در مجموعه عضو می شوند ، وفادارسازى مشتریان خود را موجب می شوند.
بهجت در ادامه تبلیغات رایگان، سیل فروش، مشتریان وفادار، تسهیلات بانکی و شرکت در تخفیف وفاداری، تخفیف آنی و حضور در قرعه کشی ها را از دستاوردهای کسب و کارهایی دانست که عضو باشگاه وفاداری رسا می شوند و افزود: باشگاه ۹۰۰۸۰۰ از طریق ارائه امتیاز قرعه کشی های جذاب به مشتریان خود زمینه وفادارسازى آنها را به كسب و كارهایى طرف قرارداد باشگاه مشتریان رسا فراهم می سازد.

مدیر عامل شرکت پارس فرانک با این توضیح که رونق اقتصادی به دست یابی سریع به اطلاعات و هوشمندی صاحبان کسب و کار ها وابسته است تصریح کرد: این باشگاه ارائه خدمات نوین به مشتریان حمل و نقل در شبکه خطوط مسافربری زمینی را در برنامه های سال جاری خود قرار داده است .
وی با بیان این که سیستم های حمل و نقل کار آمد می توانند فرصتهای تازه ای را برای کسب سود فراهم سازند گفت: با معرفی این باشگاه به بیش از هزار پایانه فروش مسافربری در سراسر کشور می توان رونق اقتصادی چشم گیری را در پایانه های مسافربری به ارمغان آورد.

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *