پارس فرناک ، حامی مالی تیم های گلساپوش یزد و شهریار ساری در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور / انعقاد قرارداد ، نقطه استارت فعالیت اقتصادی باشگاه شهریار ساری با گروه هلدینگ شرکت های گروه پارس

باهدف هم افزایی و کسب درآمد پایدار ماهیانه برای تیمهای فوتبال ساحلی کشور با حضور مهندس میرصادقی مدیر عامل هولدینگ پارس و عضو هیات مدیره پارس فرناک با مهندس مسعود سلطانی مدیر مالی گروه صنعتی گلساپوش وصدرشیمی یزد، سید حسن میرحسینی سرپرست تیم گلساپوش یزد و یعقوبی معاون باشگاه شهریار ساری برگزار شد


به گزارش روابط عمومی پارس فرناک؛در این جلسه با همکاری و همفکری شرکت پارس فرناک شریک تجاری شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای رسیدن به درامد پایدار تیم ها برنامه ریزی شد.
در ابتدای جلسه با تعامل نمایندگان دو باشگاه فوق و مدیرعامل هولدینگ پارس از پیش نویس قرارداد، رونمایی شد .
با بحث و بررسی بر روی پیش نویس قرار داد و ارائه پیشنهادات سازنده و پیش رو ، در نهایت مقرر شد تا با انجام تشریفات اداری در روزهای آینده قرارداد مشارکت و حمایت مالی با همکاری مجموعه قدرتمند ایران کیش و پارس فرناک به امضا دو طرف رسیده و این همکاری کلید زده شود.
این توافق نامه بر این اصل استوار است که ماهیانه مبالغ حمایتی شرکت های فوق در قبال مشارکت و تعامل باشگاه های گلساپوش یزد و شهریار ساری به حساب آنان واریز می شود و به سطح پایداری از نظر مالی که مدت آن نیز سه ساله خواهد بود، دست خواهند یافت.
لازم به ذکر است به جز واریز ماهیانه و حمایت های مالی شرکت فوق ، خدمات متنوع دیگری نیز به باشگاه و حامیان آنان ارائه خواهد شد .

با ادامه پی گیری ها ، هتل اسپیناس پالاس تهران، به عنوان نقطه استارت فعالیت اقتصادی باشگاه شهریار ساری با گروه هلدینگ شرکت های گروه پارس معین شد

پیرو مذاکرات مسئولین باشگاه شهریار ساری گلساپوش یزد با مدیرعامل هولدینگ پارس، با فراهم شدن سازو کار این همکاری جلسه ای در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد و با امضای قرارداد توسط سید قاسم صالحی مدیر عامل باشگاه شهریار ساری، این باشگاه، مجوز شروع فعالیت اقتصادی خود را در جهت درآمدزایی و رسیدن به درآمد مالی پایدار دریافت نمود.
با کسب این مجوز باشگاه شهریار ساری این اجازه را خواهد داشت تا بر اساس قرارداد منعقد شده با انجام تعهدات موظفی، درآمدزایی را برای مجموعه خود آغاز نماید.
قرارداد باشگاه گلساپوش یزد نیز آماده شده و با امضای آن توسط عشقان ملک مدیر عامل باشگاه، اجرایی و از هفته آینده گلساپوش یزد هم همپای شهریار ساری فعالیت اقتصادی و درآمدزایی خود را آغاز خواهد نمود.
لازم به ذکر است ، این شرایط برای دیگر باشگاههای فوتبال ساحلی کشور که از حمایت هواداران خود بهره
لازم به ذکر است ، این شرایط برای دیگر باشگاههای فوتبال ساحلی کشور که از حمایت هواداران خود بهره مند می باشند مهیا می باشد و می توانند ضمن ارتباط با روابط عمومی پارس فرناک ، از حمایت های این شرکت بهره مند شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *