در راستای پیوستن تیم فوتبال نساجی مازندران: به کمپین هواداری، پوزِ عالی/علی امیری مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران:به کمک پارس فرناک و ایران کیش ، پوزهای باشگاه هواداری نساجی در سراسر مازندران و هواداران کشوری پخش می شود/ این طرح خیلی زود به نتیجه می رسد

به گزارش روابط عمومی پارس فرناک، علی امیری مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه اظهار داشت : خوشحالیم که پس از طی جلسات مختلف ، این قرارداد ما بین پارس فرناک ، ایران کیش و نساجی مازندران منعقد شد ؛ قطعا این تفاهم با استقبال هواداران ما نیز روبه رو می شود.
وی با اشاره به شعار هواداری، پوزِ عالی دراین کمپین تصریح کرد : به کمک پارس فرناک و ایران کیش ، پوزهای هواداری نساجی در سراسر مازندران پخش می شود و حتی مازندرانی های مقیم تهران و سایر استان ها نیز از این طرح استقبال کردند.
امیری گفت : نساجی یک تیم با قدمت و ریشه است، همانطور که وقتی صحبت از گیلان می شود نام سپیدرود و ملوان به چشم می آید، اسم مازندران نیز با اسم بزرگ نساجی گره خورده است. نساجی متعلق به همه مازندرانی ها است. مازندرانی هایی که عاشقانه از جیب خود برای نساجی هزینه می کنند ؛ چه برسد به این طرح که درواقع با راه اندازی اپلیکیشن مخصوص باشگاه که دراختیار هواداران باشگاه قرار می گیرد، مردم مازندران می توانند به وسیله آن علاوه بر کمک به باشگاه تمامی تبادلات بانکی و مالی خود را از طریق بستر ایران کیش و این اپلیکیشن انجام دهند . در این طرح همچنین ، هواداران از دستگاه های پوز این باشگاه می توانند بهره مند شوند.
وی افزود : مطمئنا این طرح موفق خواهد شد و هواداران این تیم علاوه براپلیکیشن، پوزهای نساجی را در تمام فروشگاه ها و سوپرمارکتی ها و… استان استفاده می کنند.
وی درباره برنامه های نساجی پیرامون اطلاع رسانی برای پیوستن هواداران این تیم به باشگاه هواداری پارس فرناک یادآور شد : قطعا ما از تمامی ظرفیت های باشگاه هواداری ، مثل سایت، شبکه های اجتماعی، تبلیغات محیطی سطح شهر و مصاحبه های سرمربی و بازیکنان به عنوان پتانسیل برای اطلاع رسانی استفاده می کنیم.
مدیر عامل نساجی مازندران همچنین گفت : هواداران وقتی مطمئن باشند که این موضوع به روند موفقیت تیم نساجی کمک می کند به آن می پیوندند. این قول را به شما می دهم که این طرح خیلی زود به نتیجه می رسد.
امیری در پایان خاطر نشان کرد: تیم نساجی مازندران تنها نماینده شمال کشور در لیگ برتر از اعتبار شمال کشور دفاع می کند. امیدواریم با مساعدت همه همکاران، تیم خوب و آبرومندی برای سال بعد هم ببندیم. نساجی در بازی های آخر روی ریل موفقیت افتاد و امید است که این روند ادامه بیابد.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *