شرکت پارس فرناک با باشگاه فرهنگی ورزشی قشقایی شیراز یکی از تیم‌های فوتبال قرارداد همکاری امضا کرد.

قراردادارائه خدمات نوین بانکی با شرایط و تخفیف ویژه ، ما بین شرکت پارس فرناک و تیم فوتبال قشقایی به عنوان چهارمین قرارداد با تیم های فوتبالی کشور امضا شد.

به گزارش روابط عمومی پارس فرناک ، باشگاه قشقایی شیراز به جمع باشگاه هواداری شرکت کارت اعتباری ایران کیش و پارس فرناک پیوست. قشقایی شیراز چهارمین تیم فوتبالی است که به این جمع اضافه شده است .

شرکت پارس فرناک در راستای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی تاکنون با تیم های فوتبالی سپیدرود ، ملوان و نساجی مازنداران تفاهمنامه همکاری امضا نموده است.

اشکان نجف پور مدیر عامل این تیم شیرازی با اشاره به اینکه تفاهم نامه کنونی در راستای حرکت به سمت فوتبال حرفه ای است گفت: در تمام دنیا، تیم های باشگاهی بر اساس درآمدی که هواداران آن ها برایشان تامین می کنند به فعالیت خود ادامه میدهند، اما متاسفانه در کشورما دراین حوزه، کم کاری شده است . وی افزود : درچنین شرایطی امروز امیدواریم که با این تفاهمنامه به عنوان یک باشگاه پرطرفدار بتوانیم گامی برای رسیدن به یک درآمد پایدارکه هر باشگاهی آرزوی آن را دارد برداریم .
نجف پور تصریح کرد : تفاهم با شرکت ایران کیش و پارس فرناک در زمینه پذیرندگان دستگاه های پوز است و قرار است در مورد موضوع اپلیکیشین باشگاه هواداری نیز اقداماتی دراین خصوص انجام شود و قطعا ازاین موضوع استقبال می کنیم.
نجف پور در مورد هواداران این باشگاه گفت: در استان فارس که مرکز قشقایی هاست و در سایر استان ها ما سعی داریم هوادارانمان را به استفاده از دستگاه های پارس فرناک و ایران کیش ترغیب کنیم.
وی افزود: قشقایی ها در نیمه جنوبی کشور پراکنده هستند، استان فارس مرکز حضور آنهاست، استان کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر، خوزستان، چهار محال بختیاری، هرمزگان و قسمت هایی از یزد و کرمان این ایل را درخود جای داده اند و قطعا آن ها نیز از هواداران بالقوه این باشگاه هستند از سویی با توجه به اشتراکات زبانی که با ترک زبان های کشور داریم، می توان این هواداری را به سمت استان های ترک زبان هم برد و ازاین ظرفیت هم استفاده کرد، ضمن اینکه ما در استان تهران نیز طرفداران خاص خود را داریم.
نجف پور در پاسخ به این سوال که اینگونه تفاهم ها تا چه میزان می تواند به بحث تیم داری کمک کند گفت : بخش خصوصی در کشورما خیلی مظلوم واقع شده است و رقابت با بخش دولتی اساسا امکانپذیر نیست، قطعا این گونه تفاهم ها می تواند بخشی از مشکلات تیم های مستقل را برطرف کند .
گفتنی است ارائه خدمات پرداخت الکترونیک از طریق ابزارهای پذیرش در تمامی بخش های باشگاه ، ایجاد باشگاه هواداران و ارائه انواع خدمات به اعضا باشگاه از جمله موارد این تفاهم نامه است.